Gładka, jędrna i młodo wyglądająca skóra jest ogromną zaletą, a w dzisiejszych czasach także jedną z najbardziej pożądanych cech zewnętrznych. Jesteśmy bowiem estetami, dlatego chcemy, żeby zarówno wszystko wokół nas, jak i nasze ciała, prezentowały się atrakcyjnie. Zmarszczki i zwiotczała skóra prowokują nas do poszukiwania efektywnych dróg do pozbycia się ich. W dobie rozwoju technologicznego i postępu medycyny estetycznej, istnieją różnorodne możliwości, które służą redukcji oznak starzenia. Coraz częściej korzystamy więc z alternatyw polepszenia aparycji i jest to zupełnie naturalne. Urządzenie SonoQueen pomaga w walce z niedoskonałościami w bezpieczny, nieinwazyjny sposób. Sprzęt do liftingu wykorzystuje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, co zapewnia wysoki komfort i nie wymaga rekonwalescencji. Warto zatem dowiedzieć się więcej i poznać bliżej tę metodę na królewskie odmłodzenie!

SonoQueen – jak to działa?

Lifting urządzeniem SonoQueen opiera się na technologii HIFU, która jest skrótem od pełnej nazwy High Intensity Focused Ultrasound, oznaczającym skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Działanie sprzętu polega na efekcie termicznym oraz mechanicznym, co pobudza zwiotczałe włókna kolagenowe do regeneracji i obkurczenia tkanek. Jak informują specjaliści z MediArt Clinic w Poznaniu, zabieg z wykorzystaniem SonoQueen jest komfortowy i bezpieczny dla pacjenta, a efekty są niezwykle satysfakcjonujące. Dzieje się to za sprawą fal dźwiękowych, które docierają do trzech warstw tkanek – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz powięzi mięśniowej. Co istotne, leczenie jest błyskawiczne, natomiast rezultaty w postaci rozświetlonej, odmłodzonej twarzy oraz ciała, utrzymują się przez kilka lat. Zabieg jest bezbolesny, trwa około trzydziestu minut i nie wymaga specjalnych przygotowań. Ważne jednak, żeby wykonywał go doświadczony specjalista, który zadba o bezpieczeństwo i przekazanie zaleceń pozabiegowych.

Lifting twarzy i ciała bez skalpela z SonoQueen

Dotychczas, skuteczny lifting twarzy i ciała kojarzył się wyłącznie z operacją chirurgiczną. Obecnie sytuacja diametralnie się zmieniła. Medycyna estetyczna posiada bowiem cały wachlarz alternatyw nieinwazyjnej redukcji oznak starzenia. SonoQueen jest tego doskonałym przykładem, ponieważ głęboka rewitalizacja nie pozostawia blizn oraz praktycznie nie wymaga rekonwalescencji. Jednorazowo wykonany zabieg znacząco minimalizuje zmarszczki, a także przyczynia się do poprawy wyglądu zarówno twarzy, jak i całego ciała. Leczenie przebiega w komfortowy dla pacjenta sposób, co również nie pozostaje bez znaczenia.

Wszechstronne zastosowanie SonoQueen

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że SonoQueen to nie tylko sposób na opadające powieki czy zmarszczki pod oczami, ale także lifting twarzy, w takich miejscach jak okolice oczu, ust, policzki czy podbródek. Technologia HIFU to też odmłodzenie dekoltu oraz szyi i redukcja tkanki tłuszczowej ciała z obszarów brzucha, bioder, pośladków, ud czy ramion.

Długotrwałe odmłodzenie i lifting bez rekonwalescencji

Wykonanie zabiegu odmładzającego na zmarszczki na twarzy czy opadające powieki, nie musi wiązać się z długotrwałym okresem dochodzenia do zdrowia czy rezygnacji z aktywności życiowych. Innowacyjna technologia, jaką zastosowano w urządzeniu SonoQueen, pozwala bowiem na ekspresowy lifting bez użycia skalpela. Rewitalizacja skóry, a także redukcja tkanki tłuszczowej w jeden dzień na lata? Brzmi przekonująco i w dodatku to prawda!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ