W dzisiejszych czasach rozwój technologiczny usprawnił wiele dziedzin, także w kontekście leczenia i kosmetyki. Medycyna estetyczna z każdym rokiem coraz prężniej się rozwija, również dzięki coraz nowszym rozwiązaniom w laseroterapii. Obecnie laser to metoda na wiele dolegliwości. Kompleksowość działania, skuteczność i komfort zabiegu sprawia, że zwolenników zabiegów laserowych wciąż przybywa. Do czego najczęściej używa się lasera w kontekście poprawiania urody i jaką skuteczność osiąga terapia?

Depilacja laserowa – najskuteczniejsze usuwanie owłosienia

W przypadku usuwania zbędnego owłosienia, laser nie ma sobie równych. Deklasuje konkurencję nie tylko całkowitą trwałością efektu, ale i komfortem zabiegu. Wciąż rozwijające się technologie pozwalają na opracowywanie jeszcze lepszych urządzeń gwarantujących doskonałe rezultaty. Jednym z przykładów w depilacji jest laser diodowy, który oprócz niezwykłej precyzji, posiada czytnik melaniny i zdolność do programowania dopasowanego indywidualnie do potrzeb pacjenta oraz możliwość chłodzenia uśmierzającego jakiekolwiek dolegliwości bólowe podczas zabiegu. Jak potwierdzają specjaliści z kliniki Beauty Skin, laser Vectus stosowany w depilacji jest skuteczny, eliminuje dolegliwości bólowe. Dzięki zabiegowi można usunąć włoski niemal z każdego obszaru ciała. Z procedury może skorzystać każdy, po wykluczeniu przeciwwskazań, do których należą:

 • świeża opalenizna,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • przerwana ciągłość naskórka,
 • epilepsja,
 • zioła, leki światłouczulające,
 • terapia retinoidami,
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
 • łuszczyca, bielactwo,
 • cukrzyca,
 • bliznowce,
 • aktywne infekcje skórne,
 • rozrusznik serca,
 • świeże zabiegi chirurgiczne.

Laserowe usuwanie naczynek – sposób na pajączki na nogach

Laseroterapia to przede wszystkim jeden z najskuteczniejszych sposobów na szereg dolegliwości dermatologicznych. Często stanowi jedyną metodę, która potrafi przynieść widoczne rezultaty – przykładem jest chociażby problem popękanych naczynek, tzw. pajączków na nogach. Widoczne ślady możliwe są do usunięcia dzięki laserowi Nd:Yag, unikalnemu urządzeniu redukującemu również żylaki i zmiany w pigmentacji skóry. Laser wykorzystuje działanie długiego światła pulsacyjnego, emitowanego przez chłodzącą głowicę. Dzięki dotarciu do głębokich warstw skóry, laser przynosi widoczne rezultaty. Jego bezpieczeństwo potwierdza precyzja, dzięki której światło lasera nie uszkadza zdrowych tkanek, dzięki czemu bez obaw korzystać z niego mogą posiadacze nawet wrażliwej skóry. Zabieg najlepiej jest wykonywać w okresie jesienno-zimowym, ze względu na mniejszą ekspozycję skóry na słońce.

Usuwanie rozstępów, przebarwień i innych mankamentów skóry

Zabiegi laserowe mają wielką moc. W przypadku pozostałych problemów dermatologicznych, stanowią również pomoc w usuwaniu rozstępów, przebarwień, blizn oraz cellulitu. Kluczem do powodzenia każdej z tych terapii, oprócz indywidualnych predyspozycji pacjenta i zaawansowania problemu, jest regularność w wykonywaniu zabiegu. Często konieczne jest powtórzenie procedury i zaplanowanie serii zabiegów; najczęściej jest to liczba od 3 do 5 naświetlań w odstępach 1-3 miesiące. Po wykonaniu kilku zabiegów efekt jest wyraźny i stały, a kondycja skóry ulega ogólnej poprawie.

Więcej informacji o zabiegach z zakresu laseroterapii znajdziesz na stronie: www.beautyskin.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ