Kosmetyki z gamy Garnier Essentials możemy znaleźć w każdej drogerii. Czy jednak znamy ją na tyle dobrze, by z łatwością wybrać produkt odpowiedni dla siebie? Okazuje się, że nie do końca. Przedstawiamy zatem preparaty Garnier Essentials, które warto poznać i wykorzystać przy codziennej pielęgnacji swojej skóry!

Garnier Essentials Hydration – kompleksowa pielęgnacja nawilżająca

Krem Garnier Essentials to produkt, z którym bliżej powinny zapoznać się posiadaczki każdego typu skóry. To wyjątkowy regenerująco-nawilżający krem na noc z dodatkiem łagodzącego ekstraktu z jaśminu, który zapewnia skórze kompleksową pielęgnację nawilżającą. Dzięki multiaktywnej i nawilżającej formule kremu skóra skutecznie regeneruje się podczas snu, ma zapewnioną odpowiednią ochronę oraz optymalny poziom nawilżenia po przebudzeniu. Jest to kosmetyk, który doskonale sprawdza się przy codziennej pielęgnacji różnych typów skóry – nawilża i łagodzi skórę, ale przy tym nadmiernie jej nie obciążając.

Garnier Essentials mleczko do demakijażu

W gamie kosmetyków Garnier Essentials na szczególną uwagę zasługują także produkty do demakijażu – w tym delikatne mleczka przeznaczone do oczyszczania skóry suchej i wrażliwej lub mieszanej i normalnej. Produkty z tej linii skutecznie usuwają resztki makijażu i pozostałe zanieczyszczenia z powierzchni skóry twarzy, a dodatkowo pozwalają na delikatną pielęgnację skóry. W kojącym, nawilżającym lub odświeżającym mleczku do demakijażu znajdziemy substancje, które umożliwią nie tylko wykonanie codziennego makijażu, ale też redukcję typowych dla naszej skóry niedoskonałości np. zaczerwienienia i podrażnienia przy skórze wrażliwej, łuszczenie i pieczenie przy skórze suchej czy nadmiar wydzielanego sebum przy skórze mieszanej.

Garnier płyny do demakijażu i toniki witaminowe

Podczas zakupów w wybranej drogerii warto też zwrócić uwagę pozostałe produkty przeznaczone do demakijażu – to znaczy płyny micelarne czy toniki witaminowe. To produkty, których skład został wzbogacony naturalnymi i roślinnymi ekstraktami, by nie tylko oczyszczać skórę, ale też delikatnie ją pielęgnować podczas demakijażu. Produktami, które mogą nam szczególnie przypaść do gustu są toniki witaminowe, które odświeżają skórę, koją ją i nawilżają, nie powodując przy tym nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia czy pieczenia. Zawarte w nich witaminy doskonale odżywiają skórę podczas oczyszczania i wzmacniają ją z każdym dniem. Garnier Essentials to kosmetyki, które z powodzeniem mogą stosować właścicielki skłonnej do podrażnień i zaczerwienień skóry wrażliwej – ich skład został skomponowany w taki sposób, by oczyszczać i pielęgnować, a zarazem chronić delikatną skórę przed uszkodzeniami. W ofercie marki znajdziemy nawet specjalny płyn do demakijażu oczu wrażliwych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ