Cellulit to uporczywy problem estetyczny, który zna niemalże każda kobieta. Ten defekt kosmetyczny nie tylko wygląda źle, lecz także często jest sprawcą naszych głębokich kompleksów. Bywa tak, że przez cellulit odmawiamy sobie przyjemności, takich jak wakacje na plaży, a nawet seks z partnerem. A wszystko to z powodu wstydu, który czujemy na widok swojego ciała. Na szczęście medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie dla tego uporczywego problemu. Dowiedz się więcej na temat urządzenia Accent Prime i pożegnaj cellulit jeszcze dziś!                       

Czym jest cellulit?

Warto najpierw poznać wroga, aby móc skutecznie z nim walczyć. Cellulit to nic innego jak nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Najczęściej pojawia się on w okresie dojrzewania i dotyczy głównie kobiet. Wyglądem przypomina skórkę pomarańczy, dlatego zwykło się go nazywać potocznie “skórką pomarańczową”. Nierówna i pofałdowana skóra obejmuje okolice ud, pośladków, bioder, kolan, brzucha, a nawet ramion. Co ciekawe, panuje błędne przeświadczenie, że problem cellulitu dotyczy tylko osób z nadwagą lub ludzi otyłych. Otóż prawda jest taka, że nawet bardzo szczupłe i młode kobiety mogą borykać się z niechcianą “pomarańczową skórką”. Powodem, z jakiego może pojawiać się cellulit często jest nadmiar estrogenów.

Jak się pozbyć cellulitu?

Sposobów na pozbycie się cellulitu jest naprawdę cała masa. Sklepowe półki aż uginają się od kremów, wcierek, tabletek, masażerów i innych “cudownych” propozycji. Niestety każda z nas wie, że w większości działanie tych specyfików jest znikome. Praktycznie każda kobieta próbowała w swoim życiu chociaż raz produktu, który obiecywał spektakularne efekty i skórę gładką jak u niemowlęcia, a w praktyce okazywało się, że niestety, ale produkt nie działa wcale albo efekty są marne. Na szczęście istnieje urządzenie, które nie tylko w sposób skuteczny, lecz także bezpieczny i profesjonalny poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywym cellulitem.

Poznaj Accent Prime

Accent Prime to platforma, która została wyposażona w kilka specjalnych głowic, co daje możliwość wykonywania różnych zabiegów, a m. in. skutecznej terapii cellulitu. Najnowocześniejsza technologia sprawia, że Accent Prime posiada najwyższą, dostępną na rynku częstotliwość fali radiowej UniPolar (40,69 MHZ), a także innowacyjną technologię ultradźwiękową US o działaniu poprzecznym. W praktyce oznacza to, że zimne ultradźwięki działają selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając przy tym zdrowych tkanek – tłumaczą specjaliści z Kliniki Sthetic dr Jagielskiej w Warszawie. Urządzenie niszczy membranę komórek tłuszczowych i powoduje ich stopniowy rozpad, a także uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu.  Sprawia to, że możemy skutecznie, ale i bezpiecznie pozbyć się każdego rodzaju cellulitu – niezależnie od tego, czy jest to cellulit wodny, tłuszczowy czy cyrkulacyjny.

Zalety Accent Prime

  • Bezpieczeństwo – specjaliści z Kliniki Sthetic Dr Jagielskiej zapewniają, że zabiegi z wykorzystaniem urządzenia są bardzo bezpieczne i można je wykonywać bez względu na fototyp skóry, a także jej grubość. Sprawia to, że Accent Prime może być wykorzystywane również do przeprowadzania zabiegów na twarz, szyję i dekolt. Bezbolesność – dzięki najnowocześniejszej technologii, stopniowemu rozgrzewaniu oraz systemowi chłodzenia, pacjent nie odczuwa bólu w trakcie terapii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ