Czas płynie nieubłaganie, a wraz z upływającym czasem coraz bliżej do sezonu letniego. Pielęgnacja cała także wymaga czasu, a dobrze wykonana depilacja może zająć nam nawet kilka godzin, jeśli podejmujemy się tego sami. Czasochłonne usuwanie niechcianego owłosienia pochłania bardzo dużo Twojego czasu a nie potrafisz osiągnąć oczekiwanych rezultatów idealnie gładkiej skóry? Uważasz się za kobietę nowoczesną, a nawet nie wiesz, że pozbawiasz się przyjemności, które mogą w znaczący sposób poprawić estetykę Twojej skóry. Jeśli zmagasz się z problemem nadmiernego owłosienia, a maszynki do golenia i depilatory nie pomagają długo cieszyć się gładką skórą, to warto, abyś wiedziała, że nowoczesna technologia laserowa ma dobrą wiadomość – nareszcie w tym sezonie masz możliwość precyzyjnie usunąć owłosienie i cieszyć się gładką, pozbawioną włosów skórą przez wiele tygodni. Pomocą w tym osiągnięciu jest laser Vectus – jeden z niewielu w Polsce, który jest w stanie usunąć niechciane włoski w szybki i praktycznie bezbolesny sposób.

Laser Vectus i jego przełomowe możliwości, czyli depilacja laserowa bez podrażnień, łatwo, przyjemnie i bezpiecznie!

Nadmierne owłosienie różnych części ciała, w tym również okolic intymnych, bardzo często bywa przyczyną irytacji i prowadzi do braku komfortu emocjonalnego. Niechciane włosy to dla wielu z nas problem wstydliwy, o którym trudno się rozmawia. Z pomocą przychodzi współczesna laseroterapia i innowacyjny laser Vectus, który według ekspertów z Kliniki Miracki, jest najskuteczniejszym urządzeniem w walce z nadmiernym owłosieniem.

Współczesna laseroterapia umożliwia nam przełomowe rozwiązanie w postaci technologii Vectus – urządzenia do epilacji i depilacji, które zmieniło możliwości medycyny estetycznej w zakresie skutecznego usuwania zbędnego owłosienia. Laser Vectus jest uważany na całym świecie za przebój i lidera w kategorii depilacji i cieszy się coraz większą popularnością wśród Pacjentów Kliniki Miracki, którzy z ogromną przyjemnością korzystają z jego atutów i skuteczności.

Jak często należy wykonywać zabieg depilacji laserowej Vectus?

Zapytaliśmy specjalistów, jak często zalecają wykonywanie zabiegu depilacji laserem Vectus? Eksperci podpowiadają, że częstotliwość powtarzania zabiegów przełomowym urządzeniem Vectus jest uzależniona przede wszystkim od obszaru, z którego chcemy usunąć owłosienie.

Depilacja zazwyczaj wymaga kilku wizyt, przede wszystkim ze względu na właściwości wzrostu włosów u Pacjentów. Włoski rosną na ciele nierównomiernie, a w momencie przeprowadzania pierwszego zabiegu można usunąć części włosów – dla zachowania profilaktyki bezpieczeństwa.

Pełen cykl zabiegów powinien składać się z 3-4 wizyt, po których skutecznie następuje całkowite usunięcie niechcianego owłosienia.

Zalety depilacji laserowej Vectus

Dużą zaletą zabiegu laserem Vectus jest nie tylko jego najwyższa skuteczność w usuwaniu owłosienia, lecz także całkowita bezbolesność. Innowacyjny zabieg jest dla Pacjenta w pełni bezpieczny i nie wymaga przechodzenia okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu depilacji laserowej Pacjent może powrócić do codziennej aktywności życiowej oraz naturalnej pielęgnacji skóry. Przełomowy laser Vectus jest najnowocześniejszą dostępną na rynku światowym metodą depilacji laserowej, a dodatkowo umożliwia przeprowadzenie zabiegów epilacji. Jego nowatorska i sprawdzona przez specjalistów konstrukcja umożliwia skuteczne oraz błyskawiczne uzyskanie oczekiwanych efektów, nie wymaga szczególnego przygotowania przed zabiegiem.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej znajdą Państwo na stronie: klinikamiracki.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ