Współczesne metody doskonalenia stanu skóry, jakie posiada medycyna estetyczna, są w wielu przypadkach nieinwazyjne, w związku z tym nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji i nie pozostawiają blizn. Na czele tej właśnie grupy zabiegów stoi Enlighten Triplex Pico Genesis, który swoją skutecznością oraz delikatnością urzeka stopniowo coraz większe grono pacjentów. To najnowsze osiągnięcie technologiczne z wykorzystaniem lasera pikosekundowego III generacji daje ogromne możliwości leczenia przebarwień skóry. Urządzenie wykorzystuje światło laserowe do wybiórczego usunięcia niedoskonałości, dzięki czemu skóra jest rozświetlona, a plamy znikają.

Rodzaje przebarwień i przyczyny ich powstawania

Przebarwienia związane są z zaburzeniami produkcji melaniny. Na powstawanie tego rodzaju niedoskonałości, jakimi są niewątpliwie plamy na skórze, w szczególności narażone są osoby, które często opalają się na słońcu lub korzystają z solarium. Grupą zwiększonego ryzyka występowania przebarwień są również kobiety w ciąży oraz stosujące terapię hormonalną. Ponadto, istotną rolę w występowaniu zmian pigmentowych odgrywają też uwarunkowania genetyczne, spożywanie niektórych leków czy ziół, takich jak na przykład dziurawiec oraz choroby wątroby, tarczycy i nadnerczy. Z tego powodu, warto zgłosić się do lekarza, w celu postawienia odpowiedniej diagnozy. Jak informują specjaliści z Bieńkowscy Clinic, wśród tego rodzaju niedoskonałości rozróżniamy zmiany, takie jak, między innymi: melasma, piegi, plamy soczewicowate, przebarwienia pozapalne, polekowe, pourazowe, a także znamiona skórne.

Terapia Enlighten Triplex Pico Genesis – precyzyjna energia laserowa

Kuracja laserowa Enlighten Triplex Pico Genesis pozwala usunąć przebarwienia w niezwykle dokładny i zarazem bezpieczny sposób. Innowacyjny zabieg jest bezbolesny i krótkotrwały, nie wymaga też rekonwalescencji, dzięki czemu pacjent może bezpośrednio po jego wykonaniu powrócić do codziennych zajęć. Wyjątkowo precyzyjne urządzenie bazuje na piko- oraz nanosekundowych impulsach, co zapewnia wysoką jakość kuracji z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb osoby leczonej. Zmiany widoczne są już po jednym zabiegu, jednak w celu osiągnięcia maksymalnego efektu końcowego, wskazane jest wykonanie ich serii w ilości 2-3, z zachowaniem okresu 2-3 tygodniowej przerwy.

Gładka skóra – symbol piękna i pielęgnacji ciała

Jednolita, gładka skóra kojarzona jest z dbałością o siebie i zarazem symbolizuje naturalne piękno. Warto więc zadbać o to, żeby na twarzy szyi, dekolcie czy w innych, widocznych miejscach ciała plamy na skórze nie występowały. W osiągnięciu tego celu pomocne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, takich jak chociażby krem z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50 czy przeprowadzanie przez wykwalifikowanych specjalistów peelingów chemicznych. Przebarwienia, melasmę czy plamy soczewicowate dobrze też systematycznie usuwać za pomocą terapii laserowej Enlighten Triplex Pico Genesis. Przy odpowiedniej i konsekwentnej ochronie przed promieniami UV, kuracja przynosi spektakularne oraz trwałe efekty.

Prosta zasada, jak skutecznie zapobiegać przebarwieniom skóry

Jeśli chodzi o przebarwienia skóry, to bardzo ważnym elementem profilaktyki jest unikanie promieni słonecznych. Wbrew pozorom ten czynnik, który jest często bagatelizowany, przyczynia się w dużej mierze do przykrych następstw w postaci niechcianych zmian pigmentowych. Nasza skóra źle znosi częste przebywanie na słońcu, zwłaszcza bez odpowiedniej ochrony w postaci kremu SPF 50. Dobrze więc stosować go na twarz, szyję i dekolt podczas codziennej, porannej pielęgnacji.

Interesuje Cię skuteczne i nieinwazyjne usuwanie przebarwień? Zajrzyj na stronę http:/usr/home/jarodbartenders/domains/womenbeauty.pl/public_html/bienkowscyclinic.pl/zabiegi/zabiegi-laserowe/enlighten, a dowiesz się więcej o zabiegu Enlighten Triplex Pico Genesis!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ