Głębokie bruzdy na twarzy, nadmierna wiotkość skóry i utrata owalu to oznaki starzenia skóry, z którymi nie do końca radzą sobie domowe metody odmładzania czy delikatne zabiegi kosmetyczne. Aby przywrócić twarzy młody wygląd, specjaliści radzą, by poddać swoją skórę głębokiemu odmładzaniu, np. przy pomocy urządzeń laserowych. Czy laserowe odmładzanie twarzy boli? Kiedy pojawią się pierwsze efekty? I jaki laser wybrać do tego zabiegu? Wraz ze specjalistami z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat zabiegu usuwania zmarszczek laserem!

Jaki laser odmładzający do twarzy?

Zacznijmy od tego, jaki laser wybrać, decydując się na zabieg laserowego odmładzania twarzy. Na rynku medycznym znajduje się wiele skutecznych urządzeń laserowych, jednak obecnie specjaliści z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy w szczególności polecają przeprowadzanie głębokiego odmładzania twarzy przy pomocy terapii Pico MLA laserem Cutera Enlighten Triplex. Terapia Pico MLA, dzięki zastosowaniu specjalnej soczewki frakcyjnej, sprawdza się idealnie właśnie przy głębokiej przebudowie skóry. Połączenie technologii pikosekundowej i frakcyjnej to najnowocześniejsze i najbardziej wszechstronne rozwiązanie stosowane obecnie w medycynie estetycznej. Zabieg przynosi doskonałe efekty odmłodzenia, redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry. Terapia Pico MLA pozwala też na skuteczną redukcję przebarwień, blizn czy rozstępów, przynosząc efekt kompleksowej poprawy wyglądu skóry.

Czy laserowe odmładzanie twarzy boli?

Laserowe odmładzanie twarzy jeszcze do niedawna nie należało do najprzyjemniejszych zabiegów – często powodowało ból, dyskomfort i szereg różnorodnych skutków ubocznych. W miarę rozwoju medycyny estetycznej urządzenia stosowane w tej dziedzinie zaczęły stawać się bardziej wyspecjalizowane, sprawiając coraz mniejsze dolegliwości bólowe i przynosząc lepsze efekty terapeutyczne. Laser Cutera Enlighten Triplex pozwala na przeprowadzenie bezinwazyjnego, niemal bezbolesnego i niezwykle bezpiecznego zabiegu. Procedura zabiegowa jest krótkotrwała i komfortowa dla pacjenta, a przy tym nie wymaga długiej rekonwalescencji – przy głębokim odmładzaniu twarzy rekonwalescencja trwa zaledwie 2-4 dni, co odróżnia laser Cutera Enlighten Triplex od starszych systemów laserowych. Bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej i kilka dni później skóra jest zazwyczaj podrażniona, zaczerwieniona i łuszcząca, jednak dolegliwości te bardzo szybko ustępują.

Efekty laserowego odmładzania skóry

Pierwsze efekty laserowego odmładzania twarzy będą widoczne po kilku tygodniach od wykonania zabiegu i będą pogłębiać się wraz z każdą kolejną sesją zabiegową. Jak często należy powtarzać zabieg laserowego odmładzania twarzy, aby uzyskać zadowalające efekty? Wszystko zależy od indywidualnej kondycji skóry pacjenta oraz jego oczekiwań, co do rezultatów zabiegu. Najczęściej jednak zaleca się przeprowadzenie 2-4 zabiegów w odstępach 4-tygodniowych. Specjaliści z Bieńkowscy Clinic polecają też łączenie laseroterapii z innymi metodami odmładzającymi z zakresu medycyny estetycznej, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Doskonałe efekty przynosi m.in. połączenie laseroterapii z ostrzykiwaniem skóry osoczem bogatopłytkowym. Pozwala to zwiększyć biologiczną reakcję skóry i wspomóc procesy jej naturalnej przebudowy.

Więcej informacji na temat zabiegu głębokiego, laserowego odmładzania twarzy znajdziesz na stronie:

https:/usr/home/jarodbartenders/domains/womenbeauty.pl/public_html/bienkowscyclinic.pl/zabiegi/laser-cutera-enlighten-triplex-mla-glebokie-odmlodzenie-wiotkosc-blizny-rozstepy/

Pytaj też o szczegóły bezpośrednio w recepcjach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ