Przez zmarszczki i blizny potrądzikowe nie możesz patrzeć w lustro? Wstydzisz się rozstępów i cellulitu? Teraz możesz skutecznie pozbyć się kompleksów dzięki innowacyjnej technologii i potrójnej sile małego urządzenia!

Co to jest technologia Maximus TriLipo?

Maximus TriLipo to innowacyjny system oparty na nowoczesnej technologii, który pozwala wymodelować sylwetkę oraz poprawić kondycję skóry. System łączy trójpolarną falę radiową z aktywacją mięśni. Tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana, napięcie skóry wzrasta, a dodatkowo technologia zapewnia drenaż limfatyczny. Skóra odzyskuje młodość i jędrność. Zabieg można przeprowadzić na dowolnych obszarach ciała lub twarzy.

Maximus TriLipo działa na trzech płaszczyznach:

  • Uwalnia płynny tłuszcz z komórek – działa na skórę właściwą, tkanki tłuszczowe oraz mięśnie. Energia podgrzewa skórę i tkankę tłuszczową, co uwalnia tłuszcz, a jego naturalny metabolizm zostaje przyspieszony.
  • Usuwa tłuszcz – wywołane jednocześnie ciśnienie wewnętrzne i zewnętrzne pozwala zwiększyć usuwanie komórek tłuszczowych. Tłuszcz wewnątrz wypychany jest do góry i jednocześnie spychany w dół, dzięki energii zewnętrznej. Daje to efekt “ściśnięcia”, a to powoduje drenaż. Cyrkulacja krwi zostaje zwiększona, a tkanki są dotlenione.
  • Modeluje ciało – włókna kolagenowe kurczą się, co powoduje napięcie. Metabolizm fibroblastów (komórek odpowiedzialnych za wydzielanie elastyny i kolagenu) zostaje powiększony, a to ujędrnia skórę.

Co wyróżnia technologię Maximus TriLipo od innych?

Jest to jedyne urządzenie wykorzystywane w medycynie estetycznej, które jednocześnie działa na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Opatentowany i kompleksowy system anti-aging, który daje natychmiastowy i długotrwały efekt. Zabieg jest zupełnie bezpieczny, a pacjent czuje się komfortowo podczas jego wykonywania.
Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na masażu głowicą poszczególnych części ciała lub twarzy. Pacjent czuje ciepło i lekkie drgania mięśni – informują specjaliści z kliniki Sthetic w Warszawie. Zabiegi technologią Maximus TriLipo są krótkie, przeważnie wykonywane maksymalnie w ciągu godziny. Badania przed zabiegiem nie są wymagane. Specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwwskazań, a sam zabieg jest nieinwazyjny.

Efekty zabiegu

Dzięki urządzeniu Maximus TriLipo stan skóry ulega znacznej poprawie – skóra twarzy oraz ciała jest ujędrniona i i odmłodzona oraz napięta. Zabieg redukuje tkankę tłuszczową, zmarszczki, cellulit i rozstępy. Poprawie ulegają również blizny potrądzikowe. Technologia Maximus TriLipo gwarantuje detoksykację komórek i drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi i dotlenia organizm.

Przeciwwskazania do zabiegu

Z zabiegu nie mogą skorzystać kobiety karmiące piersią oraz kobiety w ciąży. Zabieg wyklucza osoby chore na nowotwory, epilepsję i choroby serca. Dotyczy to również osób, które mają podwyższoną lub zmniejszoną percepcję zmiany temperatur.

Dzięki potrójnej sile systemu Maximus TriLipo pozbędziesz się wszystkich problemów i kompleksów! Więcej informacji o innowacyjnej metodzie modelowania i odmładzania skóry, można uzyskać w klinice Sthetic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ