Jeszcze do niedawna, do najmodniejszych kolorów włosów zaliczano blond, zwłaszcza w jasnych i chłodnych odcieniach. Jednak teraz przyszła pora na miedzie i czerwienie! Rude włosy dodają twarzy charakteru, a ich posiadaczkom- pewności siebie. Dzięki farbom do włosów L’Oreal, można osiągnąć wyjątkowe odcienie rudości – od miedzianego blondu po intensywny szkarłat.

Najmodniejsze odcienie rudych włosów

Rude odcienie włosów są bardzo różnorodne. W zależności od doboru odcienia miedzianej farby, rudy może łagodzić rysy, dodawać dziewczęcego uroku lub przeciwnie – uwydatniać rysy i zmieniać wizerunek na bardziej drapieżny. Wśród najmodniejszych odcieni miedzianych włosów tego sezonu wymienia się:

  • Karminową czerwień – intensywny, wibrujący kolor o wyrazistym odcieniu, przeznaczony dla odważnych kobiet o wyrazistej urodzie
  • Złotą miedź – wyrafinowany, pełen energii kolor pięknie podkreślający zieleń i szarość oczu, współgrający z jasną i oliwkową cerę
  • Rudy blond – połączenie blondu z delikatną rudością jest jednym z ulubionych kolorów gwiazd, który pasuje zarówno do jasnej, jak i ciemnej karnacji

Miedziane farby do włosów L’Oreal

Decydując się na rude odcienie włosów, należy szczególną uwagę poświęcić wyborowi farby do włosów. Nieudana koloryzacja czerwoną farbą może mieć katastrofalne skutki. Dlatego koloryzację włosów należy wykonywać w salonie, z użyciem profesjonalnych produktów. Farby do włosów L’Oreal cieszą się wyjątkowym zaufaniem fryzjerów ze względu na bezpieczeństwo i długotrwałe efekty. Jeżeli o chodzi o rude odcienie włosów, fryzjerzy najczęściej korzystają z takich farb jak:

  • Majirouge – jedna z najpopularniejszych miedzianych farb stosowanych w profesjonalnej koloryzacji włosów. Dysponuje bardzo szeroką paletakolorów – od złoto-czerwonego po intensywną czerwieni. Majirouge to gwarancja wyrazistego, głębokiego koloru, który utrzymuje się na włosach znacznie dłużej niż większość farb. Ponadto, pokrywa do 100% siwych włosów i umożliwia rozjaśnienie koloru o nawet 3 poziomy.
  • INOA Carmilane – jedna z powszechnie cenionych farb Inoa, która nie zawiera amoniaku i sztucznych aromatów. Dzięki zawartości odżywczych olejków, po koloryzaci włosy są miękki, nawilżóne i pełne naturalnego połysku. Inoa Carmilane jest dostępne w siedmiu intensywnych odcieniach – zarówno jasnych, jak intensywnych. Farba świetnie radzi sobie z pokryciem siwych włosów i rozjaśnia aż do 3 poziomów.

Jak zachować efekty koloryzacji włosów na dłużej?

Aby kolor nie płowiał i na długo zachował świeżość i blask, warto zastosować się do kilku uniwersalnych zasad:

  1. Nigdy nie wykonuj farbowania włosów samodzielnie w zaciszu domowym. Tylko profesjonalna koloryzacja w salonie fryzjerskim może przynieść długotrwałe i satysfakcjonujące efekty. Dotyczy to zwłaszcza miedzianych farb, które zwykle są bardziej podatne na utratę intensywności. Aby do tego nie doszło, muszą być to farby wysokiej jakości, dostępne jedynie w salonie fryzjerskim.
  2. Po koloryzacji, skorzystaj z usługi Cristalceutic. Jest to innowacyjny zabieg, który pozwala na dłużej utrzymać efekty koloryzacji oraz nadaje włosom wyjątkowy połysk i miękkość. Zabieg krystalizacji można wykonać w salonach sygnowanych marką L’Oreal.
  3. Do mycia i codziennej pielęgnacji, stosuj kosmetyki do włosów koloryzowanych. Mają one składniki, które zatrzymują pigment we włosach i chronią je przed blaknięciem.
  4. Jeżeli możesz, rzadziej myj włosy, ponieważ woda wypłukuje pigment z wnętrza włosa.
  5. Chroń włosy przed kontaktem z promieniami słonecznymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ