Dieta kopenhaska, Kwaśniewskiego, South Beach, jogurtowa czy Dukana – co kilka lat mamy do czynienia z nową dietą opanowującą umysły osób, którym bardzo zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów. Trzeba przyznać, że większość wspomnianych diet spełnia swoje podstawowe zadanie, pozwalając na mniejszą lub większą utratę wagi. Niestety, bardzo często po zakończeniu wybranej diety, zamiast cieszyć się z jej efektów, musimy zmagać się z bardzo nieprzyjemnym efektem jojo. Czy można mu jakoś zapobiec? Jeśli dieta jest odpowiednio zbilansowana i dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb, powrót utraconych kilogramów nie powinien mieć miejsca. Jeśli się pojawia, oznacza to, że dieta wcale nie była odpowiednia dla nas lub zbyt szybko wprowadziliśmy do niej zakazane wcześniej produkty. Czy istnieją diety, które nie narażają pacjenta na efekt jojo? Na pewno, tak samo, jak zabiegi wyszczuplające, spośród których szczególnie jeden zwrócił naszą uwagę. Poznajcie Med Contour Medical – zabieg, który pozwala na odchudzanie bez efektu jojo!

Jak schudnąć bez efektu jojo? Odwiedź Bieńkowscy Clinic

Zabieg wyszczuplający Med Contour Medical znaleźliśmy w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i od razu zwrócił naszą uwagę hasłem ,,brak efektu jojo”. Co dokładnie oznacza to dla pacjenta, który ma zamiar poddać się temu zabiegowi? Niszczone podczas zabiegu komórki tłuszczowe nie odtwarzają się, jak przy różnego rodzaju dietach odchudzających, dzięki czemu efekt jest trwały. Nie oznacza to jednak, że po zabiegu pacjent może bezkarnie wrócić do diety bogatej w tłuszcze i węglowodany, siedzącego trybu życia czy braku aktywności fizycznej – takie postępowanie może przyczynić się do dalszego odkładania się tkanki tłuszczowej w tych okolicach ciała, które nie zostały poddane zabiegowi.

Na czym polega zabieg odchudzający Med Contour Medical?

Med Contour Medical to zabieg odchudzający służący do bezbolesnej likwidacji lokalnej otyłości oraz uporczywego cellulitu. Umożliwia likwidację lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej opornej na tradycyjne odchudzanie w sposób szybki, bezinwazyjny, bezbolesny i niewymagający okresu rekonwalescencji. Urządzenie, poprzez emisję fal ultradźwiękowych, nakłada je i potęguje w tkance tłuszczowej, prowadząc do zjawiska kawitacji, rozbijania i upłynniania komórek tłuszczowych.

Podczas zabiegu skóra jest zasysana przez specjalną głowicę, tworząc fałd, na który w następnej kolejności emitowane są fale ultradźwiękowe, działające z kolei na podskórną tkankę tłuszczową. Takie działanie zapewnia bezpieczeństwo dla struktur leżących poniżej i brak uciążliwych dolegliwości bólowych podczas procedury zabiegowej. Fale ultradźwiękowe, które emituje urządzenie Med Contour Medical, delikatnie podgrzewają skórę do temperatury 42-44 stopni Celsjusza, co pacjent odczuwa po prostu jako przyjemne ciepło. Podczas drugiego etapu zabiegu urządzenie wykonuje drenaż limfatyczny, którego zadaniem jest przyspieszenie transportu upłynnionego tłuszczu. Tłuszcz z organizmu usuwany jest z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne, co można dodatkowo przyspieszyć aktywnością fizyczną oraz zwiększoną ilość przyjmowanych płynów.

Modelowanie sylwetki Med Contour Medical – efekty

W większości przypadków efekty wyszczuplania i redukcji cellulitu widoczne są już po pierwszym wykonanym zabiegu Med Contour Medical. Specjaliści z Bieńkowscy Clinic zalecają jednak, aby dla uzyskania jak najbardziej optymalnych rezultatów, przeprowadzić pełną serię składającą się z około 4-6 zabiegów. Dokładna ilość zabiegów uzależniona jest od powierzchni oraz stanu skóry leczonego obszaru.

Więcej informacji na temat zabiegu pozwalającego na odchudzanie bez efektu jojo znajdziesz na stronie Bienkowscy Clinic Bydgoszcz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ