Doskonały wpływ oleju na włosy jest znany już od dawna. Nic więc dziwnego, że olejowanie włosów, czyli zabieg polegający na nakładaniu na pasma różnego rodzaju olejków, zyskało ogromną popularność. Drogocenne olejki do włosów mogą dogłębnie nawilżać i odżywiać pasma, zapewniając nawet zniszczonym kosmykom powrót do doskonałej kondycji, ale to jeszcze nie wszystko. Stosowanie olejów pozwala na pozbycie się rozdwojonych końcówek, ponieważ działają jak serum czy ochronna odżywka do włosów, chroniąc pasma przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów powstał olejek do włosów L’Oreal, który w składzie ma starannie dobraną kompozycję olejków, odpowiednią do każdego rodzaju włosów.

Olejek do włosów L’Oreal

Olejek do włosów L’Oreal to produkt, który łączy w sobie sześć olejków:

  • lotos,
  • rumianek,
  • gardenia tahitańska,
  • maruna,
  • róża,
  • len.

Dzięki temu jego działanie jest bardziej skoncentrowane. Eliksir do włosów od L’Oreal działa jak odżywka do włosów, która pielęgnuje pasma, ale również chroni je przed zniszczeniami spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi. Będzie to doskonały wybór dla wszystkich osób, które zmagają się z rozdwojonymi końcówkami oraz z pasmami, które są suche i mają tendencję do łamania się.

Co ważne, formuła oleju do włosów jest niezwykle lekka i nietłusta, dzięki czemu nie obciąża włosów. Produkt może być zatem bez obaw stosowany zarówno po umyciu kosmyków, jak i przed, bez obawy o obciążenie i brak objętości fryzury. Pasma po użyciu tego produktu będą lśniące, miękkie i odżywione.

Jak stosować olej do włosów od L’Oreal?

Olejek do włosów L’Oreal to produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

  • Można go stosować na suche włosy, aby zdyscyplinować odstające, niesforne kosmyki i nadać blasku pasmom, a także na same końcówki, by je odżywić i ochronić przed zniszczeniami. Takie działanie sprawi, że pasma nie będa sie puszyć ani wywijać, nawet pod wpływem wilgoci.
  • Eliksir można stosować również na włosy mokre jako termiczną ochronę przed suszeniem czy zabiegami stylizacyjnymi z użyciem ciepła.
  • Olej na włosy poleca się także stosować przed kąpielą w morzu lub basenie. Ochroni on pasma przed szkodliwym działaniem chloru oraz wysuszającym działaniem soli morskiej, zapewniając jednocześnie blask i miękkość.

Dlaczego eliksir na bazie olejów może być alternatywą dla olejowania włosów?  

Tradycyjne olejowanie pasm to zabieg, który pozornie jest prosty, ale wymaga pewnej dozy wiedzy oraz przede wszystkim – czasu. Należy bowiem wybrać olejek dopasowany właściwościami do typu włosów, a to nie zawsze jest łatwe i udaje się za każdym razem. Warto w tym miejscu dodać, że nieprawidłowo dobrany olejek może sprawić, że pasma będa wyglądać nieatrakcyjnie i nieświeżo.

Dobranie produktu to jeden krok, kolejnym jest już samo olejowanie. Najlepsze efekty osiąga się, gdy olejek zostawia się na włosach na dłuższy czas, na przykład godzinę lub nawet kilka. Nie da się w tym czasie wyjść z domu, trzeba więc zarezerwować sobie popołudnie czy też wieczór na zabieg dla włosów. Nie każdy niestety dysponuje takim nakładem wolnego czasu, by przynajmniej raz w tygodniu posiedzieć z olejkiem na włosach.

Olejek do włosów L’Oreal to alternatywa dla tych, którzy nie czują się pewnie w tematyce pielęgnacji włosów oraz nie mają wiele czasu, ale chcieliby cieszyć się pięknymi, zdrowymi kosmykami. Produkt od L’Oreal można stosować bez spłukiwania, a składniki aktywne wpływają na poprawę kondycji pasm. Dbanie o włosy może być proste!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ