Ślub i wesele to wydarzenia, na które czeka i przygotowuje się do nich miesiącami każda panna młoda. Przygotowania te bywają niezwykle wyczerpujące, bo obejmują nie tylko całościową organizację uroczystości i następującą po niej imprezę, lecz także niezwykłą dbałość o wygląd twarzy i ciała, które w tym dniu będą zwracały szczególną uwagę. Jakie zabiegi kosmetyczne warto zatem włączyć do przygotowań ślubnych?

Delikatne zabiegi odświeżające skórę

Peeling, mikrodermabrazja, masaże czy maseczki – to delikatne zabiegi kosmetyczne, które sprawdzą się w przypadku każdej panny młodej pragnącej uzyskać efekt odświeżenia, poprawy napięcia i kolorytu skóry. Można je wykonać w praktycznie każdym salonie kosmetycznym, jednak należy pamiętać o tym, że zabiegów tego typu nie należy przeprowadzać na kilka dni przed ,,wielkim wyjściem” – ma to odniesienie w szczególności do zabiegów złuszczania skóry, które mogą wywołać problem tymczasowych podrażnień i zaczerwienień na skórze. Czy warto zatem w ogóle poddawać się peelingom lub mikrodermabrazji? Zdecydowanie tak. Złuszczanie pomoże nam dokładnie oczyścić twarz i pozbyć się niechcianych niedoskonałości, np. przebarwień, zmian trądzikowych, a przy tym uzyskać efekt gładkiej i promiennej skóry twarzy.

Zabiegi wyszczuplające i odmładzające

Przyszłe panny młode bardzo często mają do zrealizowania dużo większe cele urodowe niż lekkie odświeżenie twarzy. Coraz większym zainteresowaniem w gorączce przedślubnych przygotowań cieszą się typowe zabiegi wyszczuplające i odmładzające, np. zabieg Accent Prime dostępny w warszawskiej Klinice Miracki. Accent Prime stanowi wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu specjaliści są w stanie przeprowadzić skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, jak również nieinwazyjne modelowanie i konturowanie twarzy oraz ciała. Tym, co może przekonać przyszłe panny młode do przeprowadzenia tego zabiegu, są niemalże natychmiastowe efekty – ciało ulega wyszczupleniu, zaś skóra twarzy staje się w naturalny sposób zliftingowana już po pierwszym zabiegu. Specjaliści zalecają jednak wykonanie pełnej serii zabiegów w celu uzyskania naprawdę satysfakcjonujących rezultatów. Decydując się na zabieg Accent Prime w połączeniu ze zdrowym stylem życia i właściwą pielęgnacją skóry, możemy uzyskać naprawdę spektakularne efekty kompleksowej poprawy wyglądu ciała i twarzy.

Jak działa zabieg Accent Prime?

Urządzenie do wyszczuplania i odmładzania skóry łączy w sobie moc technologii ultradźwiękowej z działaniem uni- i biopolarnej fali radiowej. Ultradźwięki odpowiadają za selektywne niszczenie komórek tłuszczowych i opróżnianie ich zawartości bez naruszania sąsiadujących z nimi tkanek, czyniąc zabieg komfortowym oraz łagodnym dla pacjenta. Działanie uni- i biopolarnej fali radiowej pozwala natomiast na przyspieszenie metabolizmu, usprawnienie działania układu limfatycznego oraz usunięcie z organizmu uwolnionego przez ultradźwięki tłuszczu. Połączenie tych dwóch unikalnych modułów sprawia, że urządzenie Accent Prime stanowi idealne rozwiązanie w walce z niedoskonałościami naszego ciała. Pamiętajmy jednak o tym, aby również tego zabiegu nie zostawiać na ostatnią chwilę tuż przed planowanym ślubem – jeśli chcemy uzyskać naprawdę widoczne rezultaty, powinniśmy zdecydować na wykonanie ok. 3-4 zabiegów w 1-2 tygodniowych odstępach. Jeżeli zatem ślub odbywa się wczesną wiosną, o odpowiednich zabiegach wyszczuplająco-odmładzających warto pomyśleć już w najbliższych tygodniach.

Więcej informacji na temat rewolucyjnej metody wyszczuplania i odmładzania skóry twarzy znajdziesz na stronie: https:/usr/home/jarodbartenders/domains/womenbeauty.pl/public_html/klinikamiracki.pl/accent-prime/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ