Od wyszczuplania ciała jest dieta, od usuwania cellulitu kremy, zaś ujędrnienie ciała zapewniają dobrze dobrane ćwiczenia fizyczne. Trzeba przyznać, że praca nad zgrabną sylwetką i gładką skórą przy pomocy tradycyjnych metod nie jest łatwym zadaniem. Co więcej, ta ciężka praca nie zawsze pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty poprawy wyglądu ciała. Dietę, ćwiczenia i krem może jednak w bardzo prosty sposób zastąpić jeden zabieg, który modeluje sylwetkę szybko i skutecznie. Jest nim Accent Prime – zabieg dostępny w warszawskiej Klinice Miracki, wykorzystujący skojarzone działanie fal ultradźwiękowych i radiowych. Podpowiadamy, na czym polega ten zabieg i w jaki sposób pozwala uzyskać efekt, którego nie jest w stanie zapewnić ani zdrowy styl życia, ani kosmetyki!

Accent Prime – jeden zabieg, kilka korzyści

Accent Prime to jeden z niewielu dostępnych na rynku zabiegów, które pozwalają na tak kompleksową poprawę wyglądu sylwetki. Dzięki terapii z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych i radiowych jesteśmy w stanie uzyskać bardzo szybki efekt perfekcyjnie wymodelowanej sylwetki i ujędrnionego ciała bez forsownych ćwiczeń i restrykcyjnej diety. Terapia umożliwia pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej zniekształcającej figurę, podkreślenie i udoskonalenie konturu pośladków, a także redukcji cellulitu. Specjaliści uważają system Accent Prime za doskonałą alternatywę nie tylko dla tradycyjnych metod odchudzania, lecz także klasycznych zabiegów chirurgicznego modelowania sylwetki. Dzięki Accent Prime możliwe jest uzyskanie analogicznych efektów bez bólu, długiego okresu rekonwalescencji i skutków ubocznych typowych dla skomplikowanych operacji, a także wyrzeczeń i poświęceń, jakie stoją na naszej drodze podczas odchudzania.

Jak działa zabieg wyszczuplający Accent Prime?

Podczas zabiegu skóra jest poddawana nieinwazyjnemu, skojarzonemu działaniu dwóch wspomnianych wcześniej fal: radiowych i ultradźwiękowych. W początkowej fazie zabiegu stosowane są zimne ultradźwięki, zaś po upływie określonego czasu urządzenie zaczyna emitować fale radiowe, których celem jest stopniowe podwyższanie temperatury tkanek podskórnych, a tym samym przyspieszanie metabolizmu i krążenia. Takie działanie w okolicy poddanej zabiegowi stymuluje układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale ultradźwiękowe i radiowe powodują naprzemienne naprężanie i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w efekcie do ich uszkodzenia i uwolnienia ich zawartości. Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny dla pacjenta, a procedura trwa zaledwie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Czy zabieg ultradźwiękami uchroni nas przed tyciem w przyszłości?

Pomimo wielu korzyści, jakie płyną z przeprowadzenia zabiegu Accent Prime, nie możemy zapominać o tym, że nie jest alternatywną metodą odchudzania, lecz jedynie sposobem modelowania sylwetki. Oznacza to, że bez zmiany stylu życia nie możemy mówić o długotrwałych efektach. Zabieg oczywiście pozwoli na wyszczuplenie i ujędrnienie ciała, a także skuteczne usuwanie cellulitu, jednak nieodpowiednia dieta i brak aktywności ruchowej mogą sprawić, że dysproporcje w sylwetce bardzo szybko powrócą. Stosowanie się do zasad zdrowego stylu życia to zalecenia lekarzy nie tylko przy Accent Prime, lecz także każdym innym zabiegu modelującym z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki zdrowemu podejściu do życia będziemy w stanie cieszyć się uzyskanymi rezultatami nawet przez kilka lat.

Więcej informacji na temat zabiegu Accent Prime znajdziesz na stronie warszawskiej Kliniki Miracki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ